Aktualności

02 września 2020 19:54 | Aktualności

Logopedia

Szanowni Państwo! Żeby uczeń mógł uczestniczyć w badaniu logopedycznym powinien wcześniej uzyskać pisemną zgodę od Rodziców na to badanie (druk w załączniku). Wychowawcy klas I rozdali już takie zgody przygotowane dziś przez logopedę. Bardzo prosimy, by wypełnić podany przez dzieci dokument. Wymagana jest też mini przyłbica, by osłonić usta i nos, a jednocześnie, by logopeda widział przez przesłonę, jak pracują narządy artykulacyjne.

 

Klasa I c mimo,   że ma w czwartek w planie zajęć logopedię nie zostaje jeszcze jutro  (3 września) na badanie logopedyczne, bo trudno w tak krótkim czasie zapewnić mini przyłbice i zebrać zgody na badanie.

Tak więc klasa 1c kończy zajęcia w czwartek 3 września 2020r. 0 12.20, czyli zaraz po języku angielskim i dzieci zostają odprowadzone (zależnie od Państwa decyzji do świetlicy, lub bezpośrednio do szatni). Bardzo prosimy pokazać się i zgłaszać do nauczyciela, że zabieramy dziecko.

 

W przyszłym tygodniu na logopedię pozostaną tylko 4 pierwsze osoby z listy klasowej, (jeśli dostarczą do przyszłego czwartku zgody na badanie i przyniosą mini przyłbice). Pozostałe osoby otrzymają kartkę z informacją na temat terminu badania logopedycznego do zeszytu korespondencji z Rodzicami, (jeśli doniosą zgodę na badanie logopedyczne i mini przyłbicę).

Przeczytano: 360 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Mleko w szkole