Aktualności

24 marca 2020 18:47 | Aktualności

Informacja od Dyrektora Szkoły

Szanowni Rodzice

 

       Od 25 marca do 10 kwietnia 2020r. będą obowiązywały nowe przepisy oświatowe, dzięki którym możliwe jest prowadzenie kształcenia  na odległość w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania  szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

 

       Określone są zasady prowadzenia nauczania na odległość  i stworzono możliwość oceniania i klasyfikowania uczniów. Nie będzie to zadanie łatwe z wielu względów. Największym wyzwaniem jest  brak stałego połączenia z internetem u naszych  wychowanków. Zauważyliście Państwo, że na stronie szkoły powstał wirtualny dysk na którym są przekazywane materiały i informacje na poszczególne etapy kształcenia. Komunikujemy się również telefonicznie, przez sms i drogą e-mail. Mamy dostęp do wszystkich rodziców i uczniów. Czas ten wymaga od nas pełnej współpracy. Bardzo proszę o wyrozumiałość i cierpliwość. Nauczyciele będą z Państwem w stałym kontakcie.

 

       Rozumiem ile wysiłku wkładacie w wychowanie i edukację swoich dzieci łącząc je z pracą zawodową. Wspólnie przejdziemy przez ten trudny okres i wrócimy do szkoły realizując zajęcia w standardowy sposób.

 

       Szanowni Państwo na koniec powtórzę prośbę którą słyszycie we wszystkich środkach masowego przekazu,, Zostańcie w domach”. Nasi  uczniowie nie mogą opuszczać bez powodu miejsc  zamieszkania.

  

Drodzy Uczniowie

       Pragnę przypomnieć ,że okres bez zajęć w szkole nie zwalnia od obowiązku nauki. Będziecie otrzymywać materiały, informacje oraz niezbędną pomoc od swoich nauczycieli. Kontaktujcie się z nimi w sposób określony przez wychowawców. Nie pracujcie ponad swoje możliwości, ale wykonujcie postawione zadania jak najlepiej potraficie. Wasi rodzice są w bardzo trudnej sytuacji więc pomagajcie im i dbajcie, aby mogli być dumni z Waszej odpowiedzialności. Osiągnięcia i podejście ich dziecka na pewno pomoże w najbliższych tygodniach.

 

       Proszę Was o rozwagę i pozostanie w domach. Pamiętajcie o ludziach starszych, oni mogą się  łatwo zarazić  tą straszną chorobą.

 

 

Dyrektor

 

Przeczytano: 1609 razy. Wydrukuj|Do góry

Mleko w szkole