Aktualności

20 października 2019 17:09 | Aktualności

Jesienne zmagania sportowe


   Jak co roku uczniowie naszej szkoły wzieli udział w biegach przełajowych w których to rywalizowali z rówieśnikami z innych szkół podstawowych. Pierwszy etap to biegi szkolne podczas których wyłonialiśmy najlepszych biegaczy w szkole który mieli możliwość wziąść udział w biegach rozgrywanych w obrębie naszej Gminy Pomiechówek. Kolejnym szczeblem były zmagania w których brały udział szkoły Powiatu Nowodworskiego. Ukoronowaniem naszych zmagań były biegi rejonowe w których rywalizowali najlepsi biegacze ze szkół poszczególnych powiatów naszego województwa.

    Walka była bardzo zacięta, a nasi podopieczni wykazali się bojową postawą, determinacją i wiarą w zwycięstwo. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i uzyskane wysokie wynik sportowe.


    7 października w Gminie Pomiechówek odbyła się bardzo ważna dla rozwoju i propagowania zdrowego stylu życia i rekreacji ruchowej wśród dzieci i młodzieży uroczystość. W tym czasie odbyła się XIII edycja Biegu Warsa i Sawy,  na terenie pięknego kompleksu leśno-rekreacyjnego który znajduję się w granicach naszej gminy. Biegi były podzielone na kilka dystansów dostosowanych do wieku biegaczy. Bardzo cieszy duża frekwencja naszych podopiecznych którzy to ochoczo stawili się na starcie, nierzadko kończąc rywalizacje na pierwszym miejscu.

Dziękujemy wszyskim którzy zaangażowali się w to przedsięwzięcie, a biegaczom poświęcenia.

Do zobaczenia za rok :-)


Przeczytano: 502 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Mleko w szkole