Aktualności

27 października 2017 17:43 | Aktualności

Gotowi, do biegu...

 

 

 

 

 

 

 

 

   Przełom września i października przebiega jak co roku pod sztandarem biegów przełajowych. Nie inaczej było i w tym roku szkolnym. Nasi szkolni biegacze chłopcy i dziewczynki stanęli na wysokości zadania zdobywając liczne wysokie miejsca, nierzadko stając na podium po rozegranych biegach.

 

  26 września na terenach zielonych wokół Twierdzy Modlin rozegrane zostały biegi powiatowe. Nasi uczniowie w licznej obsadzie stawili się gotowi walczyć o najwyższe laury. W kategorii chłopców w roczniku 2005 I miejsce wywalczył Filip Stańczak który wyprzedził wszystkich rywali i pewnym krokiem wbiegł za linie mety.

  Dziewczynki z Naszej szkoły także mogą pochwalić się sukcesami. Daria i Julia Wojdat  zajęły kolejno I i III miejsce co jest wielkim sukcesem zważywszy na liczną obsadę w ich kategorii wiekowej.

 Oprócz miejsc na podium wielu uczniów przybiegło na wysokich punktowanych pozycji pozwalających na kolejne starty w biegach na szczeblu rejonu.

 W kolejnym dniu 27 września rozegrane zostały sztafetowe biegi przełajowe. Ten dzień należał już tylko do Naszych szkolnych biegaczy. Zarówno dziewczynki jak i chłopcy po emocjonujacej walce zdobyli I miejsce co dało im możliwość wystawienia swoich sztafet w biegach rejonowych.

 Biegi rejonowe przypadające na 3 i 5 października rozgrywane  były przy akompaniamęcie kaprysów pogody. Biegacze musieli się zmagać z trudem trasy, ale i także z zimnym wiatrem i deszczem który utrudniał biegi. Wielkie brawa należą się Julicie Stańczak która uzyskała II miejsce w swoim biegu co dało jej możliwość startów w mistrzostwach mazowsza. Gratulujemy tego wspaniałego wyniku.

 Wszystkim startującym gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy dalszych sukcesów. Przeczytano: 973 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Mleko w szkole