Aktualności

26 marca 2017 12:54 | Aktualności

Profilaktyka nie prelekcja

Czy słowem można zabić?! Pan Jacek Musiatowicz z synem Michałem

PROFILAKTYKA NIE PRELEKCJA (kultura języka, cyberprzemoc alkohol,  narkotyki, dopalacze)

   Jacek Musiatowicz – laureat nagrody PREZYDENTA RZECZPOSPOLITEJ za wybitną osobowość twórczą za 1997 rok.

  Jest on laureatem 33 Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie, laureat nagrody literackiej im. Józefa Kraszewskiego, autor tekstów do najnowszej płyty Patrycji Markowskiej i do płyty Iwony Węgrowskiej. Twórca muzyki do filmu : „A ty mnie ponad” – film o AIDS, który został nagrodzony Złotymi Niedźwiedziami  na Festiwalu w Berlinie.

  Program zrealizowany został w formie koncertu rockowego, podczas którego Musiatowicz przestrzegał uczniów przed zgubnymi wpływami używek. Duży nacisk Artysta kładzie na agresję słowną, wulgaryzmy i skrótowość myślenia. Recital jest sumą obserwacji życia artystycznego i rockowego, jest programem motywacyjnym, mówiącym o tym, że żadna sytuacja życiowa nie powinna skłonić młodego człowieka do sięgania po używki, że z każdej sytuacji jest wyjście.

  Program został zrealizowany przy współpracy ze Sceną ARS MARKETING S.C. z Krakowa i ze środków przeznaczonych na realizację gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii.


Przeczytano: 819 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Mleko w szkole