Aktualności

25 lutego 2017 20:05 | Aktualności

Bo ja tańczyć chce...szkolny bal karnawałowy

 

 

 

 

 

 

   Jak wiadomo życie szkolne każdego ucznia jest przesycone ciągłą nauką, zdobywaniem wiedzy i podnoszeniem swoich umiejętności. Jednakże czasami przychodzą takie radosne chwile kiedy to ksiażki odstawiamy na bok i główną uwagę poświęcamy na zabawę.

   W Naszej szkole 9 lutego każdy z wychowanków mógł w dowolny sposób niczym kopciuszek przeistoczyć się na kilka godzin w dowolną postać bajkową lub magiczną :-) Formułą każdego szanującego się balu karnawałowego jest wysyp nieopisanej liczby księżniczek, rycerzy, giermków, smolarczyków, czarodziei, pszczółek i krasnali. Mnogość stroi jakie zaprezentowali nasi najmłodsi jest trudna do opisania. Dzieci wykazały się dużą kreatywnością i swoją wzorową postawą w trakcie przebiegu imprezy udowodniły że potrafią wyzwolić w sobie pozytywne pokłady energii.

    Duże brawa należą się wychowawcom klas, którzy także ochoczo włączyli się do zabawy. Rytmiczna, doskonale dobrana oprawa muzyczna plus sympatyczna atmosfera w jednej chwili każdego drewniaka odkleją od ściany :-) Szkolny bal karnawałowy odbył się w miłej i radosnej atmosferze. Podziękowania należą się organizatorom, a także wszystkim którzy włączyli się do wspólnej zabawy.Przeczytano: 1170 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Mleko w szkole