Aktualności

11 grudnia 2016 21:41 | Aktualności

Rozmaitości klas trzecich

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Za oknem zimno, niewiele sie dzieje, ale u Nas w szkole mnóstwo pracy, atrakcji, inicjatyw, projektów, przedsięwzięć. Sześciu uczniów z klasy 3c Kinga, Natalka, Piotr, Oscar, Wiktoria i Marcel uczestniczyli w projekcie inscenizacja "Żywioły" dla klas Ia i Ib. Jak widać świetnie przygotowali stroje i wczuli się w swoje role. Pierwszaki obejrzały inscenizację z ogromnym zainteresowaniem, a sami aktorzy z 3c dobrze się przy tym bawili.

  Panie wychowawczynie klas pierwszych także doceniły wysokie walory edukacyjne przedsięwzięcia i talent młodych artystów. Koleżanki i koledzy z klasy też wysoko ich ocenili. Klasy III rozpoczęły cykl "Podróży z Obieżyświatem" po różnych kontynentach. Zwiedzaliśmy już Europę i Azję.

  Jesienna aura wcale nam w tym nie przeszkadzała. Mapy, puzzle, globus, lektura, różne ciekawe źródła informacji. Pracujemy w grupach, chętni wykonali różne instrumenty. Wszyscy dobrze się razem bawiliśmy. Tymczasem 6.XII.2016r. z okazji Mikołajek klasy 3c i 3d pojechały na autokarową wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Tego miejsca nie trzeba reklamować. Dzieci jak widać były zachwycone wyjazdem. To najlepszy prezent mikołajkowy jaki można sobie wyobrazić. Polecamy.

  Nie tracimy z oczu Naszej ukochanej ojczyzny. Inna grupa trzecioklasistów realizuje projekt "Pomiechówek" wczoraj, dziś i jutro". Materiał już zgromadziliśmy gdzie uczniowie klasy 3c wyobrażali sobie Pomiechówek jutra. Imponujące prawda.  

Przeczytano: 773 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Mleko w szkole