Aktualności

06 września 2016 19:21 | Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

    Wczesnym rankiem w czwartek 1 września rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Dyrektor Szkoły Podstawowej p. Adam Szatkowski przywitał wszystkich zgromadzonych uczniów, nauczycieli i rodziców. Szczególną uwagę skupił na najmłodszych, którzy wkroczyli w progi Naszej placówki.

     Pierwszaki zapoznały się ze swoimi nowymi wychowawcami. Wychowawcą klasy Ia została p. Małgorzata Szczepankowska, a klasy Ib p. Violetta Wodzyńska. Obie panie z troską zajęły się swoimi podopiecznymi, przywitały się z dziećmi, a po uroczystości zaprowadziły do klas celem przekazania najważniejszych informacji.

   Rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Na pewno będzie niezwykły jak każdy dotychczas, gdyż praca z dziećmi jest czymś niezwykłym, nietuzinkowym i  nieszablonowym jednakże dającym wielką satysfakcję z podjętych działań i osiąganych rezultatów. Każdy uczeń jest inny i każdy potrzebuje indywidualnego podejścia. Wszyscy podejmujemy działania mające na celu efektywnie wykorzystać czas pracy z uczniem który jest niczym niezapisana księga, a poprzez Nasze starania oddając nierzadko cząstkę siebie staramy się jak najlepiej wypełnić choć kilka jej kartek wyposażając wychowanka w bagaż wiedzy i cech które będą stanowić o jego wartości w kolejnych latach nauki, rozwoju, życia.      

Przeczytano: 1203 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Mleko w szkole