Aktualności

06 grudnia 2015 20:00 | Aktualności

Sukcesy uczniów klas drugich

 

 

 

 

 

 

 

   Do końca listopada w Naszej szkole trwały jeszcze dwie akcje; zbiórka makulatury i konkurs plastyczny organizwany przez wolontariat w Pomiechówku zwracający uwage na probem znęcania się nad zwierzętami.
    Wiwianka z klasy IIc zebrała w tym roku szkolnym aż 560kg makulatury. Dominik i inni uczniowie starają się ją dzielnie w tej ekologicznej akcji naśladować. Nikogo nie trzeba przekonywać że to cenne przedsięwzięcie.
    Kinga, Wiktoria i Staś z IIc nie szczędzili czasu i talentu, by wypowiedzieć się w obronie zwierząt porzuconych przez ludzi. Na zdjęciach możemy zaobserwować ich piękne i bogate prace konkursowe. Trzymamy kciuki aby jury je doceniło. Dla koleżanek i kolegów już są wygrane, bo dały nam wiele do myślenia i doprowadzily do głębokich wniosków. Tymczasem Nasi uczniowie cały czas rozwijają swoje uzdolnienia i próbują swoich sił w różnych zmaganiach, także sportowych. Oskar z klasy IIc 6 listopada uczestniczył w zawodach wyścigów psich zaprzegów w kategorii PSDM w ramach Pucharu Polski w tej dyscyplinie i zajął II miejsce. Gratulujemy

  Warto wspomnieć, że Nasi uczniowie chętnie uczą się pływać na różnych pływalniach. Wiktoria z IIc uczęszcza na zajęcia dokonalące umiejętność pływania pod okiem instruktora w Nowy Dworze Mazowieckim dopiero dwa miesiace, a już w swojej grupie treningowej zdobyła II miejsce. Dziś cieszy się z nami swoim sukcesem. Gratulujemy.
 

Przeczytano: 1062 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Mleko w szkole