Aktualności

22 listopada 2015 20:59 | Aktualności

Rozmaitości uczniow klas I-III

 

 

 

 

 

 

 

 

   "Cudze chwalicie, swego nie znacie”  aby obalić ten mit , uczniowie klas IIa, IIb, IIe 23 września wybrali się do pobliskiej, zabytkowej Twierdzy Modlin, w celu zgłębienia wiedzy o historii powstania tych ogromnych koszar, tuneli  podziemnych,  zabytkowych budynków, które sięgają czasów Napoleona.  Dzieci zobaczyły największy obiekt wojskowy w Europie oraz dowiedziały się , że te mury obronne służyły żołnierzom w czasie pierwszej jak i drugiej wojny światowej do odpierania ataków wroga.

   „Dzień muszki i krawata”  12 listopada 2015 roku w Naszej szkole  od samego rana panowała wyjątkowa atmosfera. Uczniowie klas I-III w tym dniu przybyli do szkoły ozdobieni w piękne krawaty, muszki. Niektórzy uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością , pomysłowością  samodzielnie wykonując  ozdobną muszkę.

   Promowanie zdrowej i ekologicznej żywności  w klasie I. Uczniowie klas pierwszych wykonali szereg dekoracji i plakatów informujących o konieczności spożywania świeżych owoców i warzyw. Każdy uczeń został poinformowany jak ważne jest dla organizmu człowieka codzienne dostarczanie niezbędnej ilości witamin zawartych w owocach, warzywach i innych naturalnych produktach. Taka lekcja poparta konkretnymi przykładami z pewnością pozostanie w pamięci najmłodszych.

Przeczytano: 1146 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Mleko w szkole