Aktualności

05 października 2015 18:28 | Aktualności

Z wizytą w farmie Krzyczki

  

   Już po wakacjach, ale szkoła powitała Nas ciepło. Znowu jesteśmy razem i ciągle coś sie dzieje. Ledwie zabrzmiał pierwszy dzwonek, a już ruszyły pierwsze wycieczki. 

  Klasy IIc i IId pojechały 11 września do Farmy Krzyczki około 4 km za Nasielskiem. Świetna sprawa. Ogromna przestrzeń dobrze zagospodarowana na każda pogodę. Mili, młodzi animatorzy rekreacji i wypoczynku. 5 godzin zegarowych zabaw ruchowych, integracji i porcja wiedzy o przyrodzie. To jest to czego nam było trzeba. Elektryczne deskorolki, kinowy most nad wodą, mini zoo, drużynowe potyczki w poszukiwaniu ukrytych flag w terenie, przyrodnicze zabawki, plac zabaw, miłe towarzystwo koleżanek, kolegów i troskliwych pań. Dzięki temu wycieczka zakończyła się pełnym sukcesem.

   Zadowolone miny mówią same za siebie. Niektórzy pytali kiedy tu wrócimy. To znaczy że warto było tu przyjechać. Polecamy. Pełno tu atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Także dla rodzin z małymi dziećmi. Kolejne wycieczki wszystkich klas II kieruja się do Twierdzy Modlin szlakiem patrona Naszej Szkoły - generała Wiktora Thomme'e.

Przeczytano: 1027 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Mleko w szkole