Aktualności

06 września 2015 21:51 | Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

 

 

 

 

 

 

   

    Pierwszego września uczniowie Naszej szkoły wraz z nauczycielami, a także  przybyłymi gośćmi spotkali się na uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego.
 Pan Dyrektor Adam Szatkowski przywitał wszystkich obecnych ze szczególnym uwzględnieniem nowo przybyłych  uczniów klas pierwszych, wraz z ich nowymi wychowawcami. Wychowawcą klasy IA została pani Elżbieta Krzewińska, IB została pani Jolanta Kujawska, IC pani Anna Jagiełło, a klasy ID pani Joanna Kujawska. 

   Dzień rozpoczęcia roku szkolnego jest wyjątkowym dniem dla każdego pierwszaka. Rozpoczyna on edukację w szkole podstawowej z czym wiążą się nowe obowiązki. Uczniowie klas starszych po zakończonym apelu udali się ze swoimi wychowawcami do poszczególnych klas w celu zapoznania się z planem lekcyjnym, jak również z wszelkimi niezbędnymi informacjami dotyczącymi ich nauki
 i obowiązkami w nowym roku szkolnym.
    Dziękujemy wszystkim za przybycie i mamy nadzieję, iż ten rok szkolny będzie owocny zarówno dla uczniów jak i nauczycieli, a nauka  przyniesie Naszym wychowankom wiele satysfakcji i samych bardzo dobrych ocen.

 

Przeczytano: 1631 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Mleko w szkole