Aktualności

16 marca 2015 11:03 | Aktualności

Szkolne zawody w skoku wzwyż

 

 

    10 marca 2014 roku w Naszej szkole odbyły się zawody w skoku wzwyż. Jest to cykliczna impreza  organizowana dla uczniów, którzy uzyskali najlepsze rezultaty w skoku wzwyż w obrębie swoich klas. Do rywalizacji stanęli zarówno chłopcy jak i dziewczynki. Uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych oddawali skoki na tych samych wysokościach, jednakże oceniani byli w klasyfikacji końcowej w obrębie swojego rocznika.

   Zawody rozpoczęły się od wysokości 85 cm, z którą każdy uczestnik bardzo łatwo sobie poradził. Problemy zaczęły się na poprzeczce zawieszonej na wysokości 100 cm. Ta przeszkoda stała się nie do pokonania dla niektórych zawodników i po dwukrotnym strąceniu poprzeczki musięli pożegnać się z turniejem. Bardzo dobrze w konkursie sprawowowały się dziewczynki. Walczyły o jak najlepsze wyniki i niczym nie ustępowały chłopcom. Kolejne problemy zaczęły sie na wyskości 120 cm gdzie w dalszej walce pozostali uczniowie z klasy VI. Konkurs zakończył się na wysokości 130 cm, co jest bardzo dodrym rezultatem.


Najlepsze wyniki uzyskali w obrębie swoich klas:

I miejsce Rogucki Filip klasa IVB
II miejsce Pietrzak Natanel klasa IVA
III miejsce Krzysztof Wyłupek klasa IVA
I miejsce Dryja Dawid klasa VB
II miejsce Przykazka Bartek klasa VB
III miejsce Szubski Rafał klasa VB
I miejsce  Kula Nikola
II miejsce  Sobieszek Igor
III miejsce  Markowiecki Krystian

   Impreza przebiegała w miłej atmosferze, każdy walczył o jak najlepsze miejsce a licznie zgromadzona widownia dopingowała wszystkich startujących. Podziękowania należą się nauczycielom wychownia fizycznego p. Pawłowi Laskusowi i p. Marioli Tamowicz za nienaganne przygotowanie zawodów i ich prowadzenie.
Wszystkich uczestnikom dziękujemy za podjęty trud i chęci. Gratulujemy wyników i życzymy powodzenia w następnych zawodach.


Przeczytano: 1430 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Mleko w szkole